“Wielkanocna słodka pisanka”

W dniach 29-30.03 w ramach uatrakcyjnienia dni otwartych zostały przeprowadzone szkolenia przez technologa z firmy Bakels POLSKA Łukasza Wylenżka oraz technologa z firmy ECOTRADE Roberta Zycha.W organizacji szkolenia intensywnie wspierała firma MICHAŚ wraz z jej przedstawicielem panem Marcinem Sikorskim. Zorganizowany został również konkurs dla kandydatów, przyszłych absolwentów szkół podstawowych. Tematem pracy szkoleniowo-konkursowej były święta wielkanocne oraz praca pt. “Wielkanocna słodka pisanka”.

Na bazie wypieczonego ciasta kruchego w kształcie wielkanocnego jajka, uczniowie mieli za zadanie samodzielnie przygotować dekorację wielkanocną z zastosowaniem masy cukrowej oraz lukru królewskiego ( słodkie pisanki ).W dniu 30.03. ze zgromadzonych prac w wyniku oceny jury konkursu zostali wyłonieni zwycięzcy oraz osoby wyróżnione. Dla wszystkich zgłoszonych uczestników zostały przewidziane nagrody oraz drobne upominki.

Przykładowa praca szkoleniowca z firmy Bakels POLSKA Łukasza Wylenżka

Przykładowe prace konkursowe uczniów szkół podstawowych.

Nagradzanie prac konkursowych i zadowoleni uczestnicy.

Organizacją szkolenia i konkursu z ramienia szkoły zajmowały się pani Ilona Puczyńska oraz Mariola Więciorkowska.

Skip to content