[/db_pb_slide]
[/db_pb_slide]
[/db_pb_slide]
[/db_pb_slide]
[/db_pb_slide]
[/db_pb_fullwidth_slider]

Konsultacje z nauczycielami

Poniżej godziny konsultacji obowiązujące w roku szkolnym 2023/2024

Lp.Imię i nazwiskoDzień konsultacjiGodzina konsultacji
1.Adamus Marcinwtorek11.40 – 12.40
2.Arendt Jolanta Środa 15.10-16.10
3.Bator Annaczwartek12:30 - 13:30
4.Bąk Leszekponiedziałek14.15 – 15.15
5.Bergiel Małgorzataponiedziałek9.10 - 10.10
6.Będkowska Kinga wtorki12:40 - 13:25
7.Bogus Dorotaczwartek9.05 – 10.05
8.Busłowska Joannaśrody 11:40-12:40
9.China Katarzyna piątek11.40 – 12.40
10.Ciekot Olgawtorek8.15 – 9.15
11.Ciupis Małgorzatawtorek15.30 – 16.30
12.Czerw Monikaczwartek 10.40-11.40
13.Gorzałka Kamilaponiedziałek10.55-11.55
14.Hałubek Beataśroda 14.15 -15.15
15.Janicka – Dzięciołowska Joannaczwartek11:30-12:30
16.Jauernig Dariaponiedziałek, środa7.50 – 8.20
17.Kabała –Dubiańska Joannaponiedziałek
środa
7.10 - 7.25
12.40-13.25
18.Karpuszenko Elenaponiedziałek10.45 – 11.45
19.Knysak Monikaczwartek 9:55-10.55
20.Kocoł Mariuszczwartek11:40 d0 12:40.
21.Koszyk BeataPoniedziałek co dwa tygodnie11.40 – 12.40
22.Krawiec Renata czwartek10.55 – 11.55
23.Kowalik Michałwtorek9.05 – 10.05
24.Lamek Iwona--
25.Leszczyńska Bożenaczwartek7.20 – 8.20
26.Lipińska – Dorożyńska Justynaponiedziałek14.30 – 15.30
27.Ludynia Justynaśrodę 10:55-11:55
28.Łacek Jakubczwartek16.05 – 17.05
29.Łyzińska Małgorzataponiedziałek10:00 - 11:00
30.Maślanka Arkadiuszponiedziałek14.00 – 15.00
31.Maślanka Monika poniedziałek13.30 – 14.30
32.Mazur Małgorzatapiątek 10.45 - 11.45
33.Mitek Martynaśroda9.55 – 10.55
34.Orlikowska Beatawtorek10.45 – 11.45
35.Ostrowska Iwonaczwartek13.30 – 14.30
36.Paszkowska Agnieszka wtorek10.45 – 11.45
37.Peroń Danuta wtorek12.30 – 13.30
38.Pijet Krzysztofwtorek14.00 – 15.00
39.Piotrowska Karolina czwartek14.15 – 15.15
40.Pirowska-Korzec Marzenapiątek9.00 – 10.00
41.Podlejska Bożenaponiedziałek11.40 – 12.40
42.Pośpiech Zofiaczwartek16.55 – 17.55
43.Puczyńska Ilona--
44.Rozin AgnieszkaCzwartek 12.30 - 13.30
45.Rycharska-Tałaj Annaczwartek13.25 – 14.25
46.Słaby Dominikaczwartek11.40 – 12.40
47.Smoczyńska Iwonawtorek
czwartek
7.00 – 7.30
48.Sobkiewicz Anetaśroda12.30 – 13.30
49.Stanek Katarzynapiątek10.45 – 11.45
50.Surma Dorotaśroda12.30 -13.30
51.Szarszewska Katarzynaczwartek 9.55 - 10.55
52.Szelecka EwaŚroda co dwa tygodnie16.10 do 16.55
53.Szczygłowska Renata--
54.Szymczyk Agnieszkaponiedziałek10.00 – 11.00
55.Tomzik Agnieszkawtorek10.00 – 11.00
56.Tyras Ewaśroda10.40 – 11.40
57.Wąs Robertczwartek14.15 – 15.15
58.Werner Anna poniedziałek11.00 - 12.00
59.Wiekiera HalinaCzwartek10.50 – 11.50
60.Wróbel – Żurawska Iwonaponiedziałek17.45 – 18.45
61.Worwąg Ewaponiedziałek11.45 – 12.45
62.Wrześniewska Magdalenaponiedziałek10.00 – 11.00
63.Zając Annaponiedziałek 15.00-16.00
64.Zasępa Joannawtorek9.55 – 10.55
65.Kodura Sylwia--
66.Zeler Joannawtorek 11:40 - 12:40
67.Zielińska Aleksandraśroda11.40- 12.40
68.Zwolski Cezarypiątek12.30 – 13.30

Aktualności

Terminy badań lekarskich dla kandydatów do szkoły.

Terminy badań lekarskich dla kandydatów do szkoły.   29.07.2024 r. godz. 900 – 1300 Technik weterynarii + badania dla kierowców kat. B Technik hodowca koni + badania dla kierowców kat. T   30.07.2024 r. godz. 900 – 1300 Kucharz uczeń Cukiernik uczeń    ...

Napisz do nas

7 + 2 =

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomicznych
im. M. Skłodowskiej - Curie
42-202 Częstochowa, ul. Worcella 1

tel.: (34) 361 17 15, faks: (34) 361 17 15
e-mail: [email protected]

Klauzula informacyjna do formularza kontaktowego: zsg.czest.pl/rodo/

 

Skip to content