Tydzień Lokalnych Branż Zawodowych

Dnia 5 grudnia zorganizowaliśmy po raz kolejny w naszej szkole Tydzień Lokalnych Branż Zawodowych. Do naszej szkoły przybyli uczniowie kończący szkołę podstawową, aby poznać zawody w jakich kształcimy.
Dla gości przygotowaliśmy: projekcję filmu o szkole, pokaz składania serwetek, konkurs układania stołu wigilijnego, pokaz dekorowania pierników przez ucznia naszej szkoły Kacpra Mrozińskiego, teleturniej z nagrodami ,,Gastroliada”, wycieczkę po szkole oraz pyszny poczęstunek.
Tego dnia odbyło się również podsumowanie konkursu pod nazwą ,,Piernikowy konkurs”. Laureatom konkursu i osobą biorącym udział w konkursie wręczono nagrody .
Na naszą uroczystość przybył pan Marcin Sikorski z firmy ,,Michaś”, który tak samo jak w latach ubiegłych opowiadał o zawodach: piekarza i cukiernika.
Za ,,Piernikowy konkurs” odpowiadały Panie: Justyna Ludynia, Agnieszka Szymczyk, Joanna Kabała- Dubiańska, Joanna Janicka- Dzięciołowska, Bożena Podlejska, Ewa Worwąg, Iwona Smoczyńska, Zofia Pośpiech.
Imprezę z okazji Tygodnia Lokalnych Branż Zawodowych zorganizowały Panie: Kinga Będkowska, Justyna Ludynia, Agnieszka Szymczyk, Joanna Kabała -Dubiańska, Jolanta Arendt, Anna Zając, Małgorzata Ciupis.
Nad całością imprezy czuwała Iwona Lamek.
  
Skip to content