Nasza Uczennica Mistrzynią Śląska i Małopolski w Walkach Juniorek w Organizacji PZTKD

Nasza Uczennica Mistrzynią Śląska i Małopolski w Walkach Juniorek w Organizacji PZTKD

Z wielką radością i dumą informujemy, że nasza uczennica klasy 2TW Marysia Strzelczak odniosła znaczący sukces w rywalizacji sportowej, zdobywając tytuł mistrzyni Śląska i Małopolski w walkach juniorek w organizacji PZTKD (Polski Związek Taekwon-Do). To wspaniałe osiągnięcie jest dowodem jej ciężkiej pracy, determinacji oraz talentu.

Osiągnięcia Naszej Uczennicy

Nasz sukces to nie przypadek, ale wynik systematycznego treningu i poświęcenia. Oto niektóre z jej najważniejszych osiągnięć sportowych:

  1. Mistrzyni Śląska i Małopolski w walkach juniorek w organizacji PZTKD
  2. Vice mistrzyni Polski w układach juniorek w organizacji PUT (Polska Unia Taekwon-Do)
  3. II vice mistrzyni Polski w walkach juniorek w organizacji PUT
  4. II vice mistrzyni Polski w walkach młodzieżowców w organizacji PZTKD

Gratulacje i Życzenia

Serdecznie gratulujemy naszej uczennicy tych wspaniałych sukcesów. Jesteśmy przekonani, że jej osiągnięcia stanowią inspirację dla innych uczniów i pokazują, że ciężka praca i determinacja przynoszą wspaniałe rezultaty. Życzymy jej dalszych sukcesów zarówno na arenie sportowej, jak i w życiu osobistym.

Podziękowania

Dziękujemy także trenerom i całemu zespołowi wspierającemu za ich nieoceniony wkład w rozwój naszych uczniów. To dzięki Waszej pracy możliwe są takie sukcesy.

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych wyzwaniach sportowych!

 

Skip to content