KONKURS „ZDROWY POCZĄTEK DNIA”

Śląska Kurator Oświaty zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych woj. śląskiego do wzięcia udziału w konkursie pn. „Zdrowy początek dnia”. Przedmiotem konkursu jest podzielenie się swoją propozycją śniadania – zdrowego i pełnowartościowego posiłku. Uczniowie w oparciu o własną wiedzę oraz ogólnodostępne materiały o zdrowym odżywianiu przygotowują propozycję śniadania, zgodnego z zasadami zdrowego żywienia. Następnie w terminie do 19 kwietnia 2024 r. przesyłają na adres mailowy właściwej, ze względu na siedzibę szkoły, Delegatury/Wydziału Nadzoru Edukacji Kuratorium Oświaty w Katowicach krótki film z realizacji zadania, przepis/recepturę wykonanego posiłku wraz z opisem wartości energetycznej i składników odżywczych. W konkursie mogą wziąć udział dwuosobowe zespoły uczniów danej szkoły, każdy zespół może nadesłać na Konkurs tylko jeden filmik. Szczegóły konkursu są dostępne na stronie internetowej pod tym tym linkiem.

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału.

Zgłoszenia można przynosić do 19.04.2024 r. do godz. 10:00 do Pani Kamili Gorzałka

Skip to content