Finał Powiatowego Konkursu Kulinarnego „Zdrowie na Talerzu”

Finał Powiatowego Konkursu Kulinarnego „Zdrowie na Talerzu”.

Dnia 22.03.2024r. w naszej szkole odbył się konkurs kulinarny „Zdrowie na talerzu” w ramach programu profilaktycznego „Trzymaj formę”. Organizatorami wydarzenia był Urzędu Miasta Częstochowy, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna oraz Zespół Szkół Gastronomicznych. W konkursie udział wzięło 12 zespołów reprezentujących Szkoły Podstawowe powiatu częstochowskiego.

Dodatkowo imprezę uświetniły 3 zespoły starszej młodzieży w skład, których weszli Prezydent Miasta Częstochowy, Wiceprezydent Miasta Częstochowy, Dyrektor SP 12 , Dyrektor MP 43 oraz Dyrektor i Wicedyrektor ZSG.

Konkurs „Zdrowie na talerzu” wpisał się do kalendarza imprez szkolnych jako ważne wydarzenie edukujące młode pokolenie w kwestii zdrowego stylu życia i sposobu odżywiania.

Laureatom gratulujemy sukcesu i życzymy dalszego rozwoju w świecie kulinarnym.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację konkursu.

Organizatorzy:

Katarzyna Szarszewska

Dorota Surma

 

 

Skip to content