Dzień Otwarty w Zespole Szkół Gastronomicznych

16 marca świętowaliśmy Dzień Otwarty w naszej szkole. Już przed południem odwiedziły nas uczniowie z pobliskich szkół podstawowych.Pan Dyrektor w towarzystwie koordynatorów powitał wszystkich przybyłych gości. W rolę przewodników wcieli się nauczyciele którzy oprowadzali gości po szkole. Czekało na nich wiele atrakcji: poczęstunek od znanych częstochowskich firm „SPOŁEM”, „JĘDRYKA”,”ARTO”,”MIDEX”, „MICHAŚ”, degustacja wyśmienitych deserów sporządzanych przez uczniów ZSG, podejrzenie pracy naszych uczniów w pracowni weterynaryjnej. Przybyli goście mieli okazję zajrzeć do sal lekcyjnych, biblioteki, świetlicy, gdzie czekali na nich otwarci na spotkanie nauczyciele. Jak widać, na załączonych zdjęciach, wszyscy świetnie się bawili. Mamy nadzieję, że we wrześniu spotkamy się ponownie, aby rozpocząć wspólną  przygodę edukacyjną w Zespole Szkół Gastronomicznych im. M. Skłodowskiej-Curie.

 

Skip to content