[/db_pb_slide]
[/db_pb_slide]
[/db_pb_slide]
[/db_pb_slide]
[/db_pb_slide]
[/db_pb_fullwidth_slider]

Rekrutacja do projektu

Informacje dotyczące rekrutacji do projektu Erasmus +

W dniu 08.12. 2023 zakończyła się rekrutacja uczniów i nauczycieli do projektu Erasmus.  Komisja Rekrutacyjna zakwalifikowała  do mobilności na praktyki do Włoch 12 uczniów w ramach listy podstawowej i 2 uczniów w ramach listy rezerwowej. Uczestnicy projektu wezmą udział w różnych zadaniach przygotowujących ich do wyjazdu, m. in. kursie języka angielskiego, języka włoskiego, zajęciach psychologiczno-pedagogicznych,
przygotowaniu kulturowym czy szkoleniu BHP. Wszystkie działania służyć będą przekazaniu i wdrożeniu niezbędnych informacji i umiejętności, pomocnych w realizacji mobilności. Komisja Rekrutacyjna zakwalifikowała  2 nauczycieli w ramach listy podstawowej i 2 nauczycieli  w ramach listy rezerwowej na tzw. Job Shadowing – obserwacja pracy u zagranicznego pracodawcy. Nauczyciele podczas tygodniowej mobilności będą mieli okazję
poznać zasady funkcjonowania włoskich restauracji oraz włoskie przepisy. Swoimi doświadczeniami podzielą się po powrocie ze społecznością szkoły podczas spotkań nauczycieli i Dni Otwartych placówki.
Wyniki obu rekrutacji przesłano zainteresowanym osobom przez dziennik.

REKRUTACJA 2023/2024

Dnia 25.10.2023 rusza rekrutacja dla uczniów klas 4 Technikum nr 8 ZSG w Częstochowie kierunków gastronomiczno-hotelarskich oraz weterynaryjnego i nauczycieli przedmiotów zawodowych ZSG w Częstochowie. Zainteresowane osoby proszone są o zapoznanie się z regulaminem praktyk, wydrukowaniem i wypełnieniem formularza zgłoszeniowego oraz uzupełnieniem i odesłaniem Formularza Google (zakładka rekrutacja). Składania obu wersji formularzy rekrutacyjnych do projektu (sekretariat wersja papierowa, odesłanie formularza online) dla uczniów i nauczycieli upływa z dniem 10.11.2023 roku. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone przez dziennik Vulcan 08.12.2023 lub mailowo.

Dnia 22 i 29 listopada 2023  przeprowadzone zostaną obowiązkowe ustne egzaminy z języka angielskiego dla uczniów– drugi etap rekrutacji oraz test z języka angielskiego dla nauczycieli (poziom B1) – 06 grudnia 2023.

Link do formularza, uczniowie:  https://forms.gle/hm2RueJRK1AT7UvR7

Link do formularza, nauczyciele:https://forms.gle/zWBYHCsyUtuNxUJT9

Wszelkich informacji udziela pani Agnieszka Paszkowska

Aktualności

II edycja Igrzysk Zdrowia 2024

II edycja Igrzysk Zdrowia 2024

Zespół Szkół Gastronomicznych w dniach 15-16.02.2024  jak zawsze z ogromną chęcią i zaangażowaniem wziął udział w niezwykłym wydarzeniu, jakim były Igrzyska Zdrowia 2024. Jest to już II edycja dwudniowej imprezy dla przedszkolaków i uczniów klas pierwszych ze...

Konkurs Matematyczny „logic, efficiency, creativity”

Konkurs Matematyczny „logic, efficiency, creativity”

  Konkurs matematyczny „logic, efficiency, creativity”   pod honorowym patronatem  Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka, Rektora Politechniki Częstochowskiej prof. dr. hab. inż. Norberta Sczygiola oraz Oddziału Częstochowskiego Polskiego Towarzystwa...

Napisz do nas

10 + 12 =

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomicznych
im. M. Skłodowskiej - Curie
42-202 Częstochowa, ul. Worcella 1

tel.: (34) 361 17 15, faks: (34) 361 17 15
e-mail: [email protected]

Klauzula informacyjna do formularza kontaktowego: zsg.czest.pl/rodo/

 

Skip to content