Konsultacje z nauczycielami

Poniżej godziny konsultacji obowiązujące od 25.01.2021 r.

 

Lp.Nazwisko i imiê nauczycielaDzieñ i godzina konsultacji
1.             Adamus MarcinPiątek 10:00-10:45
2.             Arendt JolantaCzwartek 13:45 -14:30
3.             Bator AnnaPoniedziałek 13:15-14:00
4.             Bąk LeszekCzwartek 10:50- 11:35
5.             Bergiel MałgorzataCzwartek 11:30 -12:15
6.             Bogus DorotaPiątek 8:20- 09:05
7.             Brudzińska AleksandraPoniedziałek 12:30- 13:15
8.             Busłowska JoannaWtorek 14:10-14:55
9.             China KatarzynaCzwartek 11:55- 12:40
10.         Ciupis MałgorzataPoniedziałek 16:30-17:15
11.         Czerw MonikaPoniedziałek 9:10-09:55
12.         Górska BożenaŚroda 16:40-17:25
13.         Hałubek BeataWtorek 18:00-18:45
14.         Kabała -Dubiańska JoannaPoniedziałek 8:20- 9:05
15.         Kaczmarek- Grządziel AnnaPoniedziałek 7:35-8:20
16.         Karpuszenko ElenaCzwartek 11:55-12:40
17.         Kierat JolantaŚroda 10:00 -10:45
18.         Knysak MonikaPoniedziałek 09:10-09:55
19.         Krawiec RenataCzwartek 8:00-8:45
20.         Lamek IwonaPoniedzia³ek 14:00-14:45
21.         Leszczyńska BożenaWtorek 14:00-14:45
22.         Luboń DominikaWtorek 8:20- 9:05
23.         Łacek JakubŚroda 14:05-14:50
24.         Łysik ElżbietaPoniedziałek 15:30-16:15
25.         Łyzińska MałgorzataWtorek 14:45-15:30
Maturzyści Środa 13:45-14:30
26.         Maślanka ArkadiuszWtorek 15:00-15:45
27.         Maślanka MonikaCzwartek 13:20-14:05
28.         Mazur MałgorzataPoniedziałek 11:40 -12:25
29.         Orlikowska BeataPoniedziałek 12:15- 13:00
30.         Ostrowska IwonaPiątek 14:20-14:55
31.         Paszkowska AgnieszkaPoniedziałek 14:15-15:00
32.         Peroń DanutaCzwartek 11:40- 12:25
33.         Pijet KrzysztofPoniedziałek 11:40 -12:25
34.         Piotrowska KarolinaPoniedziałek 10:30 -11:15
35.         Pirowska-Korzec MarzenaŚroda10:50 -11:35
36.         Podlejska Bo¿enaCzwartek 10:00 -10:45
37.         Pośpiech ZofiaCzwartek 10:00- 10:45
38.         Puczyńska IlonaPoniedziałek 10:50 -11:35
39.         Rozin AgnieszkaPiątek 8:15 -9:00
40.         Rycharska-Tałaj Anna-------------------
41.         Sałacińska EwaWtorek 13:20 -14:05
42.         Sawicki JacekŚroda10:50 -11:35
43.         Smoczyńska IwonaPoniedziałek 10:50 -11:35
44.         Sobkiewicz AnetaŚroda13:00- 13:45
45.         Socha WojciechCzwartek 10:00-10:45
46.         Stanek KatarzynaŚroda14:45-15:30
47.         Stanula GrzegorzPoniedziałek 9:00-9:45
48.         Stępień LidiaWtorek 13:15 -14:00
49.         Surma DorotaPoniedziałek 10:30-11:15
50.         Szarszewska KatarzynaPoniedziałek 09:00-09:45
51.         Tomzik AgnieszkaWtorek 15:00-15:45
52.         Tyras EwaWtorek 09:50-10:35
53.         Wąs RobertCzwartek 13:20-14:05
54.         Weber MagdalenaPiątek 09:20- 10:05
55.         Werner AnnaŚroda11:30 -12:15
56.         Więciorkowska MariolaPiątek 09:00-09:45
57.         Worwąg EwaPoniedziałek 12:15-13:00
58.         Wrześniewska MagdalenaŚroda10:30 -11:15
59.         Zając AnnaCzwartek, 13:00- 13:45
60.         Zasada AnnaPoniedziałek 13:20-13:50
61.         Zasępa JoannaPoniedziałek 14:15 -15:00
62.         Zeler JoannaCzwartek 10:00-10:45
63.         Zielińska AleksandraPoniedziałek 9:00- 9:45
64.         Zwolińska JoannaŚroda 11:40-12:25
65.         Zwolski CezaryPiątek 13:15- 14:00

Aktualności

Film edukacyjny ” Rozwój dziecka”

Film edukacyjny ” Rozwój dziecka”

Centrum Rozwoju Lokalnego we współpracy z psycholog mgr Beatą Liwowską przygotowało film edukacyjny dla rodziców w ramach cyklu poradników "CRL Uczy Rodziców". Motywem przewodnim filmu jest rozwój dziecka. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu. Wszystkie filmy z...

Wielkanoc siostry Mileny

Wielkanoc siostry Mileny

Nasza szkoła bierze udział w akcji ,,Wielkanoc Siostry Mileny”, zainicjowanej przez siostrę Milenę ze zgromadzenia św. Józefa. Akcja polega na udekorowaniu Placu Biegańskiego na czas Świąt Wielkanocnych. Ze względu na obecną sytuację epidemiczną, wspólne dekorowanie...

Napisz do nas

10 + 9 =

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomicznych
im. M. Skłodowskiej - Curie
42-202 Częstochowa, ul. Worcella 1

tel.: (34) 361 17 15, faks: (34) 361 17 15
e-mail: zsg@edukacja.czestochowa.pl

Klauzula informacyjna do formularza kontaktowego: zsg.czest.pl/rodo/

 

Skip to content