Konsultacje z nauczycielami - ZSG Częstochowa

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Konsultacje z nauczycielami

Rodzic

L.p.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godzina

sala

1

Adamus Marcin

poniedziałek

09.55 - 10.40

gabinet wf

środa

09.55 - 10.40

gabinet wf

2

Arendt Jolanta

czwartek

12.30 - 13.15

sala B01

poniedziałek

09.05 - 09.50

sala B01

3

Bator Anna

poniedziałek

14.15 - 15.00

sala B01

wtorek

11.40 - 12.25

sala B01

4

Bąk Leszek

5

Bergiel Małgorzata

6

Bogus Dorota

wtorek

14.05 - 14.50

gabinet w-f

pobiedziałek

10.45 - 11.00

gabinet w-f

7

Brudzińska Aleksandra

poniedziałek

15.00 - 15.40

sala B12

czwartek

10.45 - 11.30

sala B12

8

Busłowska Joanna

poniedziałek

10.55 - 11.40

pokój nauczycielski

środa

10.55 - 11.40

pokój nauczycielski

9

China Katarzyna

10

Ciupis Małgorzta

poniedziałek

11.40 - 12.25

biblioteka

środa

15.00 - 16.00

biblioteka

11

Dąsal anna

poniedziałek

10.45

sala B01

wtorek

13.20

sala B01

12

Giełażyn Adam

środa

10.45 - 11.15

pokój nauczycielski

piątek

15.00 - 15.30

13

Górska Bożena

wtorek

11.40 - 12.20

biblioteka

środa

15.05 - 15.40

biblioteka

14

Hałubek Beata

poniedziałek

12.00 -13.00

sala A2

środa

12.00 -13.00

sala A2

15

Ignasiak Justyna

wtorek

09.30 - 10.00

sala B01

piątek

11.30 - 12.30

sala B01

16

Kabała-Dubiańska Joanna

17

Kierat Jolanta

wtorek

12.30 - 13.15

sala B01

czwartek

12.30 - 13.15

sala B01

18

Kleszcz Ewa

19

Knysak Monika

wtorek

10.45

sala B01

czwartek

14.15

sala B01

20

Krawiec Renata

środa

08.00 - 09.00

sala A05

czwartek

15.00 - 16.00

sala A05

21

Lamek Iwona

wtorek

12.30 - 13.15

sala B01

piątek

11.40 - 12.25

sala B01

22

Leszczyńska Bożena

poniedziałek

10.30 - 12.00

biblioteka

23

Łysik Elzbieta

poniedziałek

12.30 - 13.05

sala B14

czwartek

15.30 - 16.30

sala B14

24

Łyzińska Małgorzata

środa

12.30 - 14.00

sala B01

25

Marcińczyk Wanda

wtorek

11.45 - 12.30

sala B01

26

Maślanka Arkadiusz

wtorek

16.00 - 17.00

27

Maślanka Monika

wtorek

14.15 - 15.00

sala C06

czwartek

07.30 - 08.15

sala C06

28

Mazur Małgorzata

poniedziałek

08.15 - 09.00

sala B01

czwartek

11.40 - 12.20

sala B01

29

Nabiałek Mariusz

30

Nowicz-Budziszewska Aneta

31

Orlikowska Beata

wtorek

08.15 - 09.45

sala B01

32

Ostrowska Iwona

poniedziałek

11.45 - 11.30

sala C12

wtorek

13.20 - 14.05

sala C12

33

Peroń Danuta

wtorek

11.40 - 12.25

sala B01

piątek

11.40 - 12.30

sala B01

34

Pijet Krzysztof

poniedziałek

08.00 - 09.00

sala B02

środa

15.00 - 16.00

sala B02

35

Piotrowska Karolina

środa

09.55 - 10.40

biblioteka

czwartek

09.35 - 10.40

biblioteka

36

Pirowska-Korzec Marzena

poniedziałek

14.15 - 15.00

gabinet wf

wtorek

09.50 - 10.40

gabinet wf

37

Podlejska Bożena

wtorek

12.30 - 13.15

sala B01

piątek

10.45 - 11.30

sala A23

38

Pośpiech Zofia

wtorek

09.05 - 10.40

sala B01

39

Puczyńska Ilona

poniedziałek

14.00 - 15.00

sala A22

czwartek

08.00 - 09.00

sala A22

40

Radziwołek Marcin

41

Rozin Agnieszka

piątek

09.55 - 10.40

sala B13

42

Rycharska-Tałaj Anna

poniedziałek

10.40 - 11.30

sala B01

wtorek

12.30 - 13.15

sala B01

43

Sałacinska Ewa

wtorek

09.55 - 10.40

sala B01

środa

07.30 - 08.15

sala B01

44

Smoczyńska Iwona

poniedziałek

12.30 - 13.15

sala A23

piątek

09.55 - 10.40

sala A23

45

Sobkiewicz Aneta

środa

10.45 - 11.30

sala B06

piątek

10.45 - 11.30

sala B06

46

Socha Wojciech

środa

15.00 - 15.30

sala B01

piątek

09.00 - 09.45

sala B01

47

Stanek Katarzyna

poniedziałek

09.55 - 10.40

sala B01

środa

11.40 - 12.25

sala B01

48

Surma Dorota

środa

10.30 - 11.15

sala A20

czwartek

10.30 - 11.15

sala A20

49

Szarszewska Katarzyna

poniedziałek

11.30- 12.15

sala B11

czwartek

11.30- 12.15

sala B11

50

Tomzik Agnieszka

poniedziałek

11.40 - 12.20

sala B01

środa

15.50 - 16.40

sala B01

51

Tyras Ewa

środa

11.30 - 12.30

sala B01

wtorek

10.30 - 11.30

sala B01

52

Wąs Robert

poniedziałek

12.25 - 13.15

sala B01

czwartek

10.40 - 11.25

sala B01

53

Weber Magdalena

poniedziałek

11.40 - 12.25

sala B01

piątek

10.45 - 11.35

sala B01

54

Werner Anna

poniedziałek

11.40 - 12.25

sala B13

wtorek

11.40 - 12.25

sala B13

55

Więciorkowska Mariola

poniedziałek

10.45 - 11.30

sala B12

wtorek

10.45 - 11.30

sala B12

56

Worwąg Ewa

środa

10.00 - 11.30

sala B01

57

Wrześniewska Magdalena

czwartek

11.40 - 12.25

sala B01

58

Zając Anna

poniedziałek

13.20 - 14.00

biblioteka

środa

14.00 - 15.00

biblioteka

59

Zasępa Joanna

60

Zeler Joanna

poniedziałek

10.45

sala B01

wtorek

13.20

sala B01

61

Zielińska Aleksandra

62

Zwolińska Joanna

63

Zwolski Cezary

poniedziałek

10.00 - 12.00

biblioteka

------

-------------------------------------

-----------------------

------------------

-------------------------------

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego